PREGLED STANA

OBJEKT "C" - STAN C 809 - 57.19m² - TROSOBAN


Položaj stana unutar kata i pročelja


Naziv prostorijeStvarna površinaKoeficijentProdajna površina
Dnevni boravak i blagovaonica23.71123.71
Spavaća soba 111.18111.18
Spavaća soba 29.2119.21
Kuhinja4.7514.75
Kupaonica4.4814.48
UKUPNO53.3353.33
Loggia5.140.753.86
SVEUKUPNO78.4757.19