PREGLED STANA

OBJEKT "C" - STAN C 808 - 60.76m² - DVOSOBAN


Položaj stana unutar kata i pročelja


Naziv prostorijeStvarna površinaKoeficijentProdajna površina
Dnevni boravak i blagovaonica21.77121.77
Spavaća soba11.60111.60
Hodnik4.3314.33
Kuhinja5.7915.79
Kupaonica4.3814.38
UKUPNO47.8747.87
Terasa51.580.2512.90
SVEUKUPNO99.4560.76