PREGLED STANA

OBJEKT "C" - STAN C 803 - 66.81m² - DVOSOBAN


Položaj stana unutar kata i pročelja


Naziv prostorijeStvarna površinaKoeficijentProdajna površina
Dnevni boravak i blagovaonica27.50127.50
Spavaća soba11.39111.39
Hodnik3.3313.33
Kuhinja7.0417.04
Kupaonica4.6714.67
UKUPNO53.9353.93
Terasa51.550.2512.88
SVEUKUPNO105.4866.81