PREGLED STANA

OBJEKT "C" - STAN C 802 - 62.74m² - DVOSOBAN


Položaj stana unutar kata i pročelja


Naziv prostorijeStvarna površinaKoeficijentProdajna površina
Dnevni boravak i blagovaonica21.77121.77
Spavaća soba11.60111.60
Hodnik4.3314.33
Kuhinja5.7915.79
Kupaonica4.3814.38
UKUPNO47.8747.87
Terasa59.300.2514.87
SVEUKUPNO107.1762.74