PREGLED STANA

OBJEKT "C" - STAN C 801 - 58.29m² - TROSOBAN


Položaj stana unutar kata i pročelja


Naziv prostorijeStvarna površinaKoeficijentProdajna površina
Dnevni boravak i blagovaonica23.94123.94
Spavaća soba 111.18111.18
Spavaća soba 210.15110.15
Kuhinja4.7514.75
Kupaonica4.4814.48
UKUPNO54.5054.50
Loggia5.050.753.79
SVEUKUPNO59.5558.29