PREGLED STANA

OBJEKT "C" - STAN C 404 - 62.81m² - TROSOBAN


Položaj stana unutar kata i pročelja


Naziv prostorijeStvarna površinaKoeficijentProdajna površina
Dnevni boravak i blagovaonica22.09122.09
Spavaća soba 110.47110.47
Spavaća soba 210.20110.20
Hodnik3.2213.22
Kuhinja4.3214.32
Kupaonica4.6314.63
UKUPNO54.9354.93
Loggia10.500.757.88
SVEUKUPNO65.4362.81