PREGLED STANA

OBJEKT "C" - STAN C 403 - 61.33m² - TROSOBAN


Položaj stana unutar kata i pročelja


Naziv prostorijeStvarna površinaKoeficijentProdajna površina
Dnevni boravak i blagovaonica23.65123.65
Spavaća soba 111.35111.35
Spavaća soba 28.8118.81
Hodnik2.0412.04
Kuhinja4.6714.67
Kupaonica4.6714.67
UKUPNO53.0353.03
Loggia8.180.756.14
SVEUKUPNO63.3761.33