PREGLED STANA

OBJEKT "C" - STAN C 307 - 47.88m² - DVOSOBAN


Položaj stana unutar kata i pročelja


Naziv prostorijeStvarna površinaKoeficijentProdajna površina
Dnevni boravak i blagovaonica23.56123.56
Spavaća soba11.39111.39
Kuhinja4.7714.77
Kupaonica4.3814.38
UKUPNO44.1044.10
Loggia5.050.753.79
SVEUKUPNO49.1547.88
Parking na parceli P56