PREGLED STANA

OBJEKT "C" - STAN C 003 - 48.12m² - DVOSOBAN


Položaj stana unutar kata i pročelja


Naziv prostorijeStvarna površinaKoeficijentProdajna površina
Dnevni boravak i blagovaonica24.99124.99
Spavaća soba9.4119.41
Kuhinja3.3913.39
Kupaonica6.5416.54
UKUPNO44.3344.33
Loggia5.050.753.79
SVEUKUPNO49.3848.12
Parking na parceli P38