PREGLED STANA

OBJEKT "B" - STAN B 803 - 41.10m² - DVOSOBAN


Položaj stana unutar kata i pročelja


Naziv prostorijeStvarna površinaKoeficijentProdajna površina
Dnevni boravak i blagovaonica21.39121.39
Spavaća soba9.2919.29
Kuhinja3.9413.94
Kupaonica6.4716.47
UKUPNO41.1041.10
SVEUKUPNO41.1041.10