PREGLED STANA

OBJEKT "B" - STAN B 802 - 59.02m² - TROSOBAN


Položaj stana unutar kata i pročelja


Naziv prostorijeStvarna površinaKoeficijentProdajna površina
Ulaz3.3513.35
Dnevni boravak i blagovaonica16.65116.65
Spavaća soba 18.7618.76
Spavaća soba 211.57111.57
Hodnik3.4113.41
Kuhinja3.9013.90
WC2.1412.14
Kupaonica4.5314.53
UKUPNO54.3254.32
Loggia6.270.754.70
SVEUKUPNO60.5959.02