PREGLED STANA

OBJEKT "B" - STAN B 703 - 65.16m² - DVOSOBAN


Položaj stana unutar kata i pročelja


Naziv prostorijeStvarna površinaKoeficijentProdajna površina
Dnevni boravak i blagovaonica27.57127.57
Spavaća soba10.35110.35
Hodnik3.2213.22
Kuhinja4.1614.16
Kupaonica6.2816.28
UKUPNO51.5851.58
Terasa54.300.2513.58
SVEUKUPNO105.8065.16