PREGLED STANA

OBJEKT "B" - STAN B 506 - 74.60m² - TROSOBAN


Položaj stana unutar kata i pročelja


Naziv prostorijeStvarna površinaKoeficijentProdajna površina
Ulaz4.2814.28
Dnevni boravak i blagovaonica27.62127.62
Spavaća soba 110.92110.92
Spavaća soba 28.1218.12
Kuhinja5.4715.47
Kupaonica5.2915.29
UKUPNO61.7061.70
Terasa51.580.2512.90
SVEUKUPNO113.2874.60