PREGLED STANA

OBJEKT "B" - STAN B 505 - 49.96m² - DVOSOBAN


Položaj stana unutar kata i pročelja


Naziv prostorijeStvarna površinaKoeficijentProdajna površina
Dnevni boravak i blagovaonica25.91125.91
Spavaća soba11.18111.18
Kuhinja4.8314.83
Kupaonica4.4414.44
UKUPNO46.3646.36
Loggia4.810.753.60
SVEUKUPNO51.1749.96