PREGLED STANA

OBJEKT "B" - STAN B 502 - 67.76m² - TROSOBAN


Položaj stana unutar kata i pročelja


Naziv prostorijeStvarna površinaKoeficijentProdajna površina
Ulaz3.3513.35
Dnevni boravak i blagovaonica23.84123.84
Spavaća soba 18.7618.76
Spavaća soba 211.57111.57
Hodnik3.4113.41
Kuhinja3.9513.95
WC2.1412.14
Kupaonica4.5314.53
UKUPNO61.5561.55
Loggia8.280.756.21
SVEUKUPNO69.8367.76