PREGLED STANA

OBJEKT "B" - STAN B 407 - 65.27m² - DVOSOBAN


Položaj stana unutar kata i pročelja


Naziv prostorijeStvarna površinaKoeficijentProdajna površina
Dnevni boravak i blagovaonica32.00132.00
Spavaća soba10.92110.92
Kuhinja4.9214.92
Kupaonica4.8314.83
UKUPNO52.6752.67
Terasa50.420.2512.60
SVEUKUPNO103.0965.27