PREGLED STANA

OBJEKT "B" - STAN B 308 - 63.34m² - TROSOBAN


Položaj stana unutar kata i pročelja


Naziv prostorijeStvarna površinaKoeficijentProdajna površina
Ulaz6.4916.49
Dnevni boravak i blagovaonica21.12121.12
Spavaća soba 110.34110.34
Spavaća soba 28.8118.81
Kuhinja5.5315.53
Kupaonica4.8214.82
UKUPNO57.1157.11
Loggia 13.510.752.63
Loggia 24.810.753.60
SVEUKUPNO65.4363.34