PREGLED STANA

OBJEKT "B" - STAN B 303 - 58.89m² - TROSOBAN


Položaj stana unutar kata i pročelja


Naziv prostorijeStvarna površinaKoeficijentProdajna površina
Dnevni boravak i blagovaonica23.10123.10
Spavaća soba 111.98111.98
Spavaća soba 26.0716.07
Kuhinja3.9413.94
Kupaonica6.2516.25
UKUPNO51.3451.34
Loggia10.060.757.55
SVEUKUPNO61.4058.89