PREGLED STANA

OBJEKT "B" - STAN B 301 - 37.93m² - JEDNOSOBAN


Položaj stana unutar kata i pročelja


Naziv prostorijeStvarna površinaKoeficijentProdajna površina
Dnevni boravak i blagovaonica27.02127.02
Kuhinja4.5414.54
Kupaonica4.4014.40
UKUPNO35.9635.96
Loggia2.630.751.97
SVEUKUPNO38.6037.93