PREGLED STANA

OBJEKT "A" - STAN A 601 - 57.17m² - DVOSOBAN


Položaj stana unutar kata i pročelja


Naziv prostorijeStvarna površinaKoeficijentProdajna površina
Dnevni boravak i blagovaonica22.59122.59
Spavaća soba14.03114.03
Kabinet6.9616.96
Kuhinja4.7714.77
Kupaonica4.7214.72
UKUPNO53.0953.09
Loggia5.450.754.09
SVEUKUPNO58.4557.17