PREGLED STANA

OBJEKT "A" - STAN A 306 - 48.13m² - DVOSOBAN


Položaj stana unutar kata i pročelja


Naziv prostorijeStvarna površinaKoeficijentProdajna površina
Dnevni boravak i blagovaonica24.16124.16
Spavaća soba11.60111.60
Kuhinja4.8414.84
Kupaonica4.4814.48
UKUPNO45.0845.08
Loggia4.070.753.05
SVEUKUPNO49.1548.13
Parking na parceli P15